Ireneusz Jagiełło
Członek Zarządu
Tel.: 61 658 20 14
ireneusz.jagiello@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Agata Kalemba
Księgowy
Tel.: 61 65 98 993
agata.kalemba@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Księgowości
Rafał Kierzkowski
Członek Zarządu
Tel.: 61 658 20 00
rafal.kierzkowski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Robert Kupczyński
Szef Serwisu
Tel.: 61 658 20 56
robert.kupczynski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Julia Matuszak
Asystent Działu Sprzedaży i Serwisu
Tel.: 61 658 20 00
recepcja-k@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Michał Stachowiak
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: 61 654 53 51
michal.stachowiak@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Dawid Stawicki
Szef Sprzedaży
Tel.: 61 658 20 00
dawid.stawicki@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Filip Wiese
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: 61 658 20 33
filip.wiese@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Sławomir Wyka
Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego
Tel.: 61 654 53 75
slawomir.wyka@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Paweł Borowczyk - Komorniki
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 61 658 20 33
pawel.borowczyk@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Michał Chewusz - Swarzędz
Specjalista ds. Likwidacji Szkód
Tel.: 61 654 53 75
michal.chewusz@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia
Marcin Czerniak - Swarzędz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 61 654 53 76
marcin.czerniak@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Anita Krystkiewicz
Administrator Sprzedaży
Tel.: 61 658 20 18
anita.krystkiewicz@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Józef Mateja - Komorniki
Mistrz
Tel.: 61 658 20 00
jozef.mateja@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Krzysztof Niedźwiedzki - Swarzędz
Diagnosta
Tel.: +48 61 654 53 72
poz46@diagnosta.pl
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów
Adam Baranowski - Komorniki
Doradca Serwisowy
Tel.: 61 658 20 30
adam.baranowski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Łukasz Budnik - Swarzędz
Diagnosta
Tel.: 61 654 53 72
poz46@diagnosta.pl
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów
Piotr Chudziński - Komorniki
Doradca Serwisowy

piotr.chudzinski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Magdalena Disterheft-Bejga
Kierownik Administracji
Tel.: 61 658 20 93
magdalena.bejga@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Administracji, Kierownictwo
Rafał Gościński - Komorniki
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 61 658 20 33
rafal.goscinski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Adam Ślachetka - Komorniki
Doradca Handlowy
Tel.: 61 658 20 13
adam.slachetka@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Piotr Bajon - Komorniki

Tel.: 61 658 20 13
piotr.bajon@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Anna Gawelska - Komorniki
Asystent Działu Serwisu
Tel.: +48 61 658 20 00
My e-mail address
Osoba kontaktowa: Dział Administracji
Tomasz Haase - Swarzędz
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 61 654 53 71
tomasz.haase@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Marek Michalak - Swarzędz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 61 654 53 76
marek.michalak@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Marcin Góral - Komorniki
Doradca Handlowy
Tel.: 61 658 20 16
marcin.goral@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Dariusz Kaczmarkiewicz - Swarzędz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 61 654 53 76
dariusz.kaczmarkiewicz@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Rafał Kałuski - Swarzędz
Doradca Serwisowy
Tel.: 61 654 53 71
rafal.kaluski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Przemysław Nowak - Swarzędz
Doradca Serwisowy
Tel.: 61 654 53 71
przemyslaw.nowak@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Paulina Jacuńska - Swarzędz
Asystent Działu Serwisu
Tel.: 61 654 53 50
paulina.jacunska@@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Administracji
Jacek Kostaniak - Swarzędz
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 61 654 53 76
jacek.kostaniak@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części
Mikołaj Kulpiński - Komorniki
Doradca Serwisowy ds. Klientów Kluczowych
Tel.: 61 658 20 00
mikolaj.kulpinski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Tomasz Neumann - Komorniki
Doradca Serwisowy
Tel.: 61 658 20 50
tomasz.neumann@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Janis Proksa - Komorniki
Doradca Handlowy
Tel.: 61 658 20 16
janis.proksa@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Izabela Radziejewska - Komorniki
Asystent Działu Sprzedaży i Serwisu
Tel.: 61 658 20 00
My e-mail address
Osoba kontaktowa: Dział Administracji
Katarzyna Lewandowska - Swarzędz
Asystent Działu Serwisu
Tel.: 61 654 53 50
katarzyna.lewandowska@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Administracji
Marcin Pytel - Swarzędz
Doradca Serwisowy
Tel.: 61 654 53 71
marcin.pytel@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Mariusz Smolarkiewicz
Doradca Serwisowy
Tel.: 61 658 20 51
mariusz.smolarkiewicz@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Arkadiusz Wawrzyniak - Komorniki
Doradca Serwisowy
Tel.: 61 658 20 51
arkadiusz.wawrzyniak@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis, Samochody dostawcze - Serwis, Samochody kempingowe - Serwis
Weronika Czajkowska
Asystent Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Tel.: 61 654 53 75
weronika.czajkowska@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Czyżewski
Mistrz
Tel.: 61 658 20 00
krzysztof.czyzewski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Gawelski
Wydawca

krzysztof.gawelski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Biuro Obsługi Klienta

Tel.: +48 61 654 53 77
recepcja.swarzedz@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: MS_0006
Waldemar Pankowski
Doradca Handlowy
Tel.: 61 658 20 13
waldemar.pankowski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Piotr Sucharski - Komorniki
Doradca Handlowy
Tel.: 61 658 20 16
piotr.sucharski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Jarosław Słomiński - Komorniki
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 61 658 20 33
jaroslaw.slominski@mbpoznan.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części, Samochody dostawcze - Oryginalne części, Samochody kempingowe - Oryginalne części