Mercedes-Benz Vito.
Samochód pod pełną kontrolą.

Mercedes-Benz Vito to pierwszy samochód w segmencie dostępny z bezpłatnymi usługami zarządzania pojazdem Mercedes Pro Connect. Dzięki nim sprawdzisz lokalizację pojazdu, jego spalanie czy zaplanujesz przegląd.

Teraz kupisz wszechstronne Vito z rabatem do 35 000 PLN brutto*.

Dodatkowo możesz otrzymać:

· Promocyjne Finansowanie lub zamiennie

· Pakiet Gwarancyjny w promocyjnej cenie 499 PLN

*Dotyczy modelu VITO Vito Tourer/Mixto z rocznika 2018

Sprawdź również ofertę na Vito Furgon z rocznika 2018:

Rabat do 25 000 PLN brutto

Dodatkowo możesz otrzymać:

• Promocyjne Finansowanie lub zamiennie

• Pakiet Gwarancyjny w promocyjnej cenie 499 PLN 

Ekonomiczny i bezpieczny Vito.

Mercedes Vito jest bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek wcześniej, a dzięki jego innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa Twoje cele biznesowe będziesz osiągać jeszcze efektywniej.

Również oferta rodzajów napędu Vito jest wyjątkowa: na koła przednie, na koła tylne i na wszystkie koła. Dzięki temu mamy odpowiednie rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających dostawców.

Usługi Mercedes PRO connect.

Mercedes PRO to nowa marka Mercedes-Benz Vans.

Poznaj kompleksowy system zarządzania flotą, który obejmuje usługi, rozwiązania oraz serwisy,  których celem jest wykorzystanie wszystkich cyfrowych możliwości, aby Twoja działalność była jeszcze bardziej efektywna.

Poprzez dopasowywane i kompleksowe rozwiązania transportowe, oferta Mercedes PRO connect zwiększy wydajność Twojego przedsiębiorstwa oraz umożliwi Ci koncentrację na Twojej podstawowej działalności biznesowej.


Chcesz wiedzieć dokąd jedzie Twój Vito, ile ma paliwa w baku, czy wyjechał z wyznaczonej strefy i kiedy zaplanować mu przegląd? Zapewne chcesz zrobić to zdalnie, bez wychodzenia z biura lub domu? Teraz jest to możliwe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami Handlowymi.