Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Used 1.

Używane samochody dostawcze.

Bezpieczeństwo gwarantowane.

Mercedes-Benz Used 1 stanowi w przypadku zakupu używanego samochodu dostawczego gwarancję jakości, bezpieczeństwa oraz serwisu na najwyższym poziomie. Nasz program Mercedes-Benz Used 1 daje możliwość wkroczenia w świat Mercedes-Benz ze wszystkim jego korzyściami i usługami – za cenę używanego pojazdu.

  • Najwyższe bezpieczeństwo, największa wiarygodność
  • Sprawdzone pojazdy z gwarancją
  • Bezkompromisowe standardy Mercedes-Benz podczas przeglądów
  • Rozległa sieć punktów sprzedaży i serwisu
  • Zróżnicowana oferta pojazdów
  • Szybkie przygotowanie pojazdów

Korzyści.

Citan, Sprinter, Vario, Viano czy Vito: mamy Twój wybrany samochód.

Wybór jest dla nas niezwykle ważny: każda z naszych certyfikowanych firm oferuje stale rosnącą liczbę pojazdów Mercedes-Benz i konkurencyjnych marek, maksymalnie 6-letnich. Oczywiście możesz również skorzystać z naszych samochodów demonstracyjnych i oferty nowych pojazdów. A jeśli swój stary samochód chcesz zostawić w rozliczeniu, nie mamy również nic przeciwko temu i chętnie w tym pomożemy.

Najważniejsi są odpowiedni ludzie.

Sprzedawanie nie zawsze oznacza to samo: różnica tkwi w jakości doradztwa. Dlatego w naszych centrach Mercedes-Benz Used 1 doradzają specjaliści od używanych samochodów. Nasi doradcy handlowi są specjalnie kształceni do pracy w handlu pojazdami używanymi i otrzymują certyfikaty Mercedes-Benz.

Sprawdzona jakość gwarantowana.

Wszystkie samochody Mercedes-Benz Used 1 są poddawane drobiazgowej kontroli technicznej i przechodzą jazdę próbną. Historię pojazdów marki Mercedes-Benz sprawdzamy w systemach serwisowych Mercedes-Benz bądź w rozmowie z ich poprzednimi właścicielami.

Samochody naprawiamy wyłącznie z zastosowaniem oryginalnych części Mercedes-Benz i przed dostarczeniem klientowi starannie pielęgnujemy ich wygląd. Przed wydaniem pojazdu klientowi przeprowadzamy wszelkie czynności konserwacyjne, serwisowe i działania z zakresu obsługi klienta.

To, co tanie nie zawsze jest warte swojej ceny: liczy się rachunek ostateczny.

Zakup używanego samochodu jest kwestią zaufania: Dlatego inwestujemy w nasze produkty i naszych pracowników, abyśmy mogli zaproponować zawsze odpowiednie i wysokojakościowe rozwiązanie. Oczywiście oferujemy również dopasowane do potrzeb rozwiązania w zakresie leasingu i kredytowania. Stary samochód przyjmiemy chętnie w rozliczeniu.

Czekamy na Ciebie. W 2700. miejscach w Europie.

Serwis nie jest dla nas jedynie słowem, jest postawą. Klienci nabywający samochód używany mogą polegać na naszej sieci obsługi warsztatowej i obsługi klienta. Nasz wyspecjalizowany personel czeka w ponad 2700. miejscach w Europie, często do godziny 22.00 lub dłużej, aby Twój samochód mógł znów wyjechać na drogę. Nasz Service24h nawet wyjedzie do Ciebie i w nieskomplikowany sposób usunie mniejsze problemy na miejscu. A kosmetyczne poprawki wykonamy szybko, kompetentnie i niedrogo w ramach usług serwisowych SmallRepair Mercedes-Benz.

Gwarancja mobilności MobiloVan umożliwia dalszą jazdę w razie awarii technicznych oraz napraw warsztatowych w ramach gwarancji lub polityki dobrej woli.

Mercedes-Benz Software Retrofit pozwoli na szybkie, profesjonalne i korzystne rozszerzenie bazujących na oprogramowaniu funkcji używanego samochodu dostawczego.

Oprócz sprawdzonych Oryginalnych Części Regenerowanych oferujemy szeroką paletę akcesoriów: od dywaników po hak holowniczy – wszystko, czego potrzebujesz w swojej działalności. Klienci nabywający samochody używane mogą oczywiście również skorzystać z naszej oferty usług dla nowych samochodów: karta MercedesServiceCard umożliwi optymalne zarządzanie swą mobilnością i kontrolę kosztów – od regulowania płatności za paliwo po opłaty drogowe.

Wyszukiwarka samochodów używanych.

Wyszukiwarka samochodów używanych.

Dzięki wyszukiwarce samochodów online możesz wybrać wymarzony samochód spośród samochodów używanych najwyższej klasy.