Mercedes-Benz

Firma.

Firma.

Nasza firma dziś.

W dniu 1 sierpnia 2011 roku zakończył się proces podziału spółki STS Centrum Dystrybucji Samochodów sp. z o.o., Którego celem było m.in. zoptymalizowanie działalności spółki w poszczególnych zakresach i usprawnienie obsługi kontrahentów. Autoryzowane stacje STS Swarzędz oraz STS Komorniki tworzą spółkę o nazwie MB Poznań.
Wyrażamy nadzieję, że dokonana restrukturyzacja działalności przyczyni się do dalszego wzrostu, jakości współpracy, a tym samym do zadowolenia naszych Klientów. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie utrudnienia, jakie powstać mogą w związku z dokonanym podziałem.

Równocześnie serdecznie zapraszamy do naszych stacji w Swarzędzu i Komornikach.
W punkcie mieszczącym się w Komornikach przy Autostradzie A2 mieści się salon sprzedaży samochodów ciężarowych Mercedes-Benz czynny od pon. – pt. 9.00 – 17.00, a także profesjonalny serwis dokonujący napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Klienci mają również możliwość zakupu oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, a także opon do samochodów dostawczych i ciężarowych. W ramach prowadzonej usługi Service24h klientom oferowana jest całodobowa pomoc serwisowa. Punkt czynny jest pon. – pt. 7.00-21.00, sob. 7.00-15.00.

Stacja Dealerska MB Poznań w Swarzędzu zapewnia gwarancyjny i pogwarancyjny serwis samochodów oraz sprzedaż oryginalnych części, akcesoriów oraz opon do samochodów dostawczych i ciężarowych. Dysponując 16 metrową kabiną lakierniczą MB Poznań oferuje naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek, w tym samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów i naczep. Stacja zapewnia odbiór uszkodzonego auta z miejsca wypadku, bezgotówkowe rozliczanie szkód komunikacyjnych oraz auto zastępcze na czas naprawy. Punkt posiada własną Okręgową Stację Kontroli Pojazdów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od pon. – pt.. 7.00 -23.00 sob.7.00 - 15.00.